Yalçın Global – Ev Tekstili | Otel Tekstili

Videoyu oynat

Yalçın Global

2014 yılında geçmişten gelen sektör tecrübesi ile Türkiye’de ve büyüyen Dünya pazarında müşterilerine üretim, ihracat ve hizmet veren bir firma olarak kurulmuştur.
Kısa sürede müşteri portföyünü genişleten firmamız 2015 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sektöre yatırımlarını arttırmıştır.

Bu doğrultuda firmamız müşterilerinin taleplerini en kaliteli, uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.
Türkiye başta olmak üzere Rusya, Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkelerine ev tekstili ürünlerinin imalatını ve ihracatını başarıyla gerçekleştirmektedir.

2015 yılı sonlarında elektronik ticaret altyapısı hazırlıklarını tamamlayan firmamız, 2016 yılında Türkiye ve dünya çapında online platformlara ürün tedariği ve son kullanıcılara yönelik online satış ağı kurmuştur. Günümüzde 15 ülkeye düzenli olarak ihracatını gerçekleştirirken Türkiye ve dünya üzerinde 30 online satış platromu ağı ile faaliyetine devam etmektedir.

Bu başarının arkasında şirketimizin işine duyduğu saygı, mükemmel ve hızlı hizmet anlayışı ve ekibimizin bu sektördeki tecrübesi bulunmaktadır.

‘Sadece Hayal Et’

Yalçın Global olarak özel kumaşlar grubunda yanmaz kumaş, su geçirmez kumaş, yağ itici kumaş, ultra yumuşak kumaş gibi birçok özel kumaş üretmekteyiz.

“Sağlığınızı önemsiyoruz”

Talepler doğrultusunda ürünlerimizde organik, antibakteriyel, antimikrobiyal, antialerjik, antifungal özellikler ekleyerek sağlıklı ürünler kullanmanızı sağlıyoruz.

Misyon & Vizyon

Misyon

Yalçın Global, kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyatlarla üreterek, kısa sürede temin etmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyon

Yalçın Global, dünyanın en büyük üretici ve tedarikçilerinden biri olmayı hedef haline getirmiştir. Sektörünün taleplerine hızla cevap verecek bir şirket olma yolunda ilerlemeyi kendine vizyon edinmiştir.

 

Turkey Home Textile Yalçın Global markasıdır. 

İletişim

   Bilgi ve Talep        info@yalcinglobal.com

  Finans ve Muhasebe muhasebe@yalcinglobal.com

Online Tedarik online@yalcinglobal.com                              

İletişim

Çevreci, geri dönüştürülebilir en trend modeller ve renkleri üretebilmek için çalışıyoruz.. 

Topraklı Mahallesi 2233 Sk. No:24 Pamukkale DENIZLI-TURKEY
+90 258 241 01 27
info@yalcinglobal.com
Yalçın Global | Turkey Home Textile

2072 Sokak DENIZLI - TURKEY

+90 258 241 01 27

Yalçın Global | Turkey Home Textile

2072 Sokak DENIZLI - TURKEY

+90 258 241 01 27