Yalçın Global Ltd.

Geçmişten gelen sektör deneyimini 2014 yılında, başta Türkiye olmak üzere büyüyen dünya pazarındaki müşterilerine üretim, ihracat ve hizmet veren bir firma olarak kuruldu.

Kısa zamanda müşteri portföyünü genişleten firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermeye başlamıştır.

2015 yılında sektördeki yatırımlarına ağırlık verip kapasitesini arttırmıştır.

Bu sayede firmamız müşterilerimizden gelen talepleri kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde karşılayarak, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı başardı.

 YALÇIN GLOBAL Rusya, Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkelerine ev tekstil ürünlerinin üretimini ve ihracatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

2015 yılı sonlarında elektronik ticaret alt yapısının hazırlıklarını tamamladı.  2016 yılında Türkiye ve dünya çapındaki online platformlar için ürün tedariği, son kullanıcılar için online satış ağını oluşturdu. Bu başarının arkasında firmamızın işine gösterdiği saygı, mükemmel ve hızlı servis, ekibimizin bu sektördeki deneyimi bulunmaktadır.

YALÇIN GLOBAL Şirketler Grubu olarak İmtexpro Almanya (Avrupa İthalat İhracat), Renginiz Elektronik Hizmetler A.Ş Türkiye (Elektronik Ticaret hizmetleri ve danışmanlığı) firmalarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 

‘’Siz Hayal Edin Yeter’’

Yalçın Global olarak özel kumaşlar grubunda yanmaz kumaş, sıvı geçirmez kumaş , yağ itici kumaş, ultra yumuşak kumaş , sert tutum apreli kumaş ve daha bir çok özel kumaş üretimi yapmaktayız.

 

”Sağlığınızı düşünüyoruz”

Ürünlerimiz organik – antibakteriyel – antimikrobiyel – antialerjik – antifungal özellikler taşımaktadır. Firma olarak çocuklar ve büyüklerimizin sağlığını birinci planda tutmaktayız.

Misyonumuz

YALÇIN GLOBAL müşterilerine yüksek kaliteli ürünü ve hizmeti uygun fiyatlarla, kısa zamanda sağlamayı ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

YALÇIN GLOBAL dünyanın büyük üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olmayı hedef haline getirmiştir. Ev Tekstil sektöründe her türlü talebe cevap verebilen bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.