Organik Pamuk Bebek Nevresim Takımı

Bebek Nevresim Takımı

Bebek nevresim takımı modellerimiz basklı ve nakış işlemeli olarak farklı tarz ve kullanımlara sunulmuştur.

Nevresim takımı hem büyük hemde küçükler için uyku konforunu etkileyen önemli bir metaryeldir. Bebek nevresim takımı alırken çok kritere dikkat edilmesi gerekir. Bebeklerimizin cildi hassastır ve bebeğimizin cildine zarar vermeyecek ürünler seçilmektedir.

Polyester karışımlı nevresim takımı tercih etmek her zaman kötü sonuçlar ortaya çıkarmıştır. Hem kanserojen olması hemde polyester iplikten üretilmesi uyku konforunu etkiyelecektir.

Ayrıca bebek nevresimi alırken özellikle kumaşın yumuşak mukavemette olması dikkat edilmelidir. Genellikle ranforce kumaşlar kullanılmaktadır. Ancak bu kumaşlarında %100 pamuk olmasına dikkat edilmelidir.

Nevresim takımlarımız tamamen %100 organik pamuk ipliğinden üretilmekte ve bebeklerimize yüksek uyku konforu sağlamaktadır.

Bebeklerimiz için alınan nevresim takımları nefes alabilen yapıya sahip olmalıdır. Nefes alabilen yapıya sahip olmayan ürünler terletme yapar ve sağlık sorunlarına yol açmaktadır. Bu yüzden nefes alabilen yapıya sahip nevresimler tercih edilmelidir. Genellikle 57 tel iplikten üretilen bebek nevresim takımları ideal kullanım sıklığındadır.

Yatak boyutları ile çarşaf boyutlarının doğru orantıda olması kullanım rahatlığını sağlar ve çarşaf toplanma riskini azaltmaktadır. Büyüklerimizin en çok tercih etmesi gereken konulardan biridir.

Özel üretim talep edilmesi halinde detayları bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Üretim ve planlama ekibimiz gerekli çalışmaları gerçekleştirip sizlere ulaşarak detaylı bilgi paylaşımında bulunacaktır. Her ebat ve her kumaş kalitesinde üretim yapılabilmektedir.