1026
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-1026,bridge-core-3.0.1,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-28.6,qode-theme-bridge,elementor-default,elementor-kit-5,elementor-page elementor-page-1026

Hakkımızda

2014 yılında Denizli merkezli ev tekstil ürünleri satışı ve üretimi ile faaliyet başladık. 

2015 yılında ilk ihracatımızı gerçekleştirerek ihracat faa

Kısa sürede müşteri portföyünü genişleten firmamız müşterileri taleplerini yüksek kalite standartlarında, uygun fiyatlarla ve hızlı bir şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

Türkiye başta olmak üzere Rusya, Amerika, Avrupa Ülkeleri ve Orta Doğu Ülkelerine ev tekstili ürünlerinin üretimini ve ihracatını başarıyla gerçekleştirmektedir.

2015 yılı sonlarında elektronik ticaret altyapısı hazırlıklarını tamamlayan firmamız, 2016 yılında Türkiye ve dünya çapında online platformlara ürün tedariği ve son kullanıcılara yönelik online satış ağı kurmuştur.

Sektör yatırımlarını hızlandıran firmamız Gold Cotton Exclusive Home Collection, Gold Touch Luxury, Turkey Home Textile ve YG Evolution markaları ile Ev Tekstili, Ev Dekorasyon ürünleri, Eğitim ve Online Satış Danışmanlığı  sektörlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Bu başarının arkasında şirketimizin işine duyduğu saygı, mükemmel ve hızlı hizmet anlayışı ve ekibimizin bu sektördeki tecrübesi bulunmaktadır.

Misyon

Yalçın Global, kaliteli ürün ve hizmeti uygun fiyatlarla üreterek, kısa sürede temin etmeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyon

Yalçın Global, dünyanın en büyük üretici ve tedarikçilerinden biri olmayı hedef haline getirmiştir. Sektörünün taleplerine hızla cevap verecek bir şirket olma yolunda ilerlemeyi kendine vizyon edinmiştir.

Gold Cotton

Gold Cotton Exclusive Home Collection markamız ile üretimi gerçekleştirdiğimiz ev tekstil ürünleri.

Turkey Home Textile

Türkiye ve Global dünya pazarında müşterilerimize gerçekleştirğimiz özel üretim ev tekstili, otel tekstili ve hastane tekstili ürünleri.

Gold Touch Luxury

Ev tekstilinin tamamlayıcı ürünlerini bir arada bulundurduğumuz özel olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tamamlayıcı ürünler. Oda kokular, özel kokulu mumlar, kokulu sabunlar ve daha birçok ürün seçeneği

YG Evolution

E-Ticaret, e-ihracat ve ihracat sektörlerinin tüm bilinmeyen yönleri. MEB onaylı kurs ve seminerler. Firmalara özel e-ticaret, e-ihracat ve ihracat danışmanlık hizmetleri.

YG Creative Studio

Özel olarak tasarladığımız ürün ve manken çekimi studyomuz ile 360 derece fotoğraf çekimleri, ürün çekimleri, mockup, katalog ve daha birçok ayrıcalık sizleri bekliyor.

YG Software Studio

Firmanıza özel CRM ve yazılım çözümleri.

                                                         Markalarımız

Ekibimiz

Optimum çözüm ve maksimum verim ile çalışan ekip üyelerimiz.

Selçuk YALÇIN

KURUCU

Ahmet İbrahim KARASU
Koordinatör
Hilal Börekçi
E-Ticaret Müdürü
Elif TOKTAY 
İhracat müdürü
Hasan TANER

İHRACAT SORUMLUSU

Büşra AKKUŞ

Muhasebe & Finans

Mürüvvet ÖZ
Grafik Tasarım
a
İrem AK

Fotoğraf & video